PROGRAMMA KAPELSE DAG

 

29,30 en 31 AUGUSTUS 2013

 

 

DONDERDAG 29 AUGUSTUS 2013

 

16.00-24.00 :  Kermis                                                           (Kerkplein/Weststraat)

21.00-01.00:   Lekker Hollands met Kees (van Kees en Ruud)                 (De Zwaan)

21.00-01.00:   4-Audio drive-in show met DJ Bart en Rens                    (De Herberg)

 

VRIJDAG 30 AUGUSTUS 2013

 

16.00-24.00 :  Kermis                                                           (Kerkplein/Weststraat)

18.00-19.00 :  Delta Dikke Banden Race                                  (parcours Ooststraat)

19.00          : 4e Herselman Sport Kidsrun                               (parcours Ooststraat)

19.30          : 4e Herselman Sport Loop                                   (parcours Ooststraat)

19.00-21.00 :  Kindervoorstelling                                                          (bij Kermis)

21.00-01.30:   ‘Sing a Song for Kapelle’ finale                              (podium Kerkplein)

21.00-01.30:   Def Rhymz                                                          (podium Kerkplein)

21.00-01.30 :  Jan Leliveld                                                         (podium Kerkplein)

21.00-01.30 :  Rob Ronalds                                                        (podium Kerkplein)

21.00-01.30 :  Lesley Williams                                                    (podium Kerkplein)

21.00-01.30 :  Alwin                                                                  (podium Kerkplein)

 

ZATERDAG 31 AUGUSTUS 2013

 

10.00          :  Opening door Showkorps ‘Jonge Kracht’                   (gehele parcours)

08.00-17.00 :  Ringrijden                                                             (Van der Biltlaan)

10.00-11.30 :  Optreden Muziekvereniging O&U                                       (Cederhof)

10.00-17.00:   Den Dekker Muziek 60’s festival met oldtimerroad    (Van der Biltlaan)

10.00-17.00 :  Toren beklimmen                                                              (NH Kerk)

10.00-17.00 :  Jaarmarkt (Biezelingsestr./Ooststr./Kerkplein/Weststr./Van der Biltlaan)

10.00-17.00 :  Vrijmarkt                                             (Biezelingsestraat en Jagtlust)

10.00-24.00 :  Kermis                            (Kerkplein/Weststraat/parkeerterrein Emté)

10.00-17.00 :  Ponyrijden                                                                      (kerketuin)

10.00-17.00:   Scouting Ridder van der Maelstede                                   (kerketuin)

13.15-14.15 :  The Evergreens                                                   (podium Kerkplein)

14.15-15.00:   Demonstratie en workshops Twirl en Dancefactory (voor gemeentehuis)

15.15-16.15 :  The Evergreens                                                   (podium Kerkplein)

16.30-17.00 :  DJ Elroy                                                              (podium Kerkplein)

17.00-17.30 :  Tim Douwsma                                                     (podium Kerkplein)

17.30-18.00 :  Patty Brard                                                         (podium Kerkplein)

18.00-18.05:   ‘Sing a Song for Kapelle’ winnaar                          (podium Kerkplein)

20.00-22.00 :  Wipneus en Pim                                                   (podium Kerkplein)

22.30-01.30 :  Amstel Coverband                                               (podium Kerkplein)

23.45-00.15:   DJ Neek                                                              (podium Kerkplein)